• Gül Ekstraktlı Sabun
Gül Ekstraktlı Sabun
Ürün Kodu : Gül Ekstraktlı Sabun
Marka :  KALE NATUREL SABUNLARI
11.13 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 10.91 TL (2 %)
-
+
Gül sabunu, doğal olarak yetiştirilen güllerden yapılan gül ürünlerinden oluşan bir kimyasal üründür. Gül sabunları doğal bir ürün olmak zorundadırlar. Çünkü gül sabunlarını kullanan kişiler bu sabunları vücutlarının güzelliği ve bakımında kullandıkları için doğal ürün olamaları önemlidir. Gül sabunu gül yağından elde edilen doğal bir üründür.Gül sabununun bu doğallığından dolayı insan vücuduna bir çok faydası vardır.

Gül sabunu faydaları nelerd Gül sabunu cildi nemlendirerek cildin daha güzel bir görünüme kavuşmasını ve daha yumuşak olmasını sağlar.  Ciltte oluşan yaşın ilerlemesine bağlı yıpranmalara karşı gerginleştirme yaparak cildin daha düzgün ve pürüzsüz görünmesini sağlar.  Ciltte bulunan ölü dokuların giderilerek yeni bir dokunun oluşmasını sağlayarak cildin gençleşmesini sağlar.
Cildi rahatlatır ve cilde tazelik verir cildin ferahlamasında önemlidir.
Bütün ciltler için uygun olmakla birlikte bütün ciltlerde  problemlere iyi gelir.

Gül sabunu nasıl kullanılır?

Gül sabunu vücudumuzdaki istediğimiz bölgeye uygulaya biriz. Yüzümüzü veya vücudumuzda herhangi bir bölge için doğal bir temizleyicidir. Bayanlarda makyajdan sonra makyaj temizlemek için gül sabunuyla yıkayabilirsiniz. Cilt sorunları için kullanmak isteyenler düzenli olarak her gün yüzlerini yalamaları yeterli olacaktır. Bu sayede vücudun iyileşmesi sağlanabilir.

lgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

 

Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Ürün Etiketleri
Gül Ekstraktlı Sabun
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.