Ben Mustafa Tuğrul Göktepe (MTG), Edremit bölgesinde zeytinlikleri, birazcık da hayalleri olan biriyim. Yıllarca markasız ürettiğimiz ürünleri eşimize, dostumuza ve toptancı tüccarlara verdik. Bundan sonra  dedelerimizden öğrendiğimiz şekilde ürettiğimiz ürünlerimizi kendi imkânlarımızla değerlendirmeye karar verdik.
GDO lu ürünlerin giderek sağlığımızı tehdit ettiği günümüz koşullarında sağlıklı beslenme imkânları giderek azalmaktadır. Isıl işlem görerek GDO lu tohumların ürünlerinden üretilen bütün yağlar (mısır, ayçiçeği, kanola gibi) fiyatları ve zeytinyağı hakkında bilinen yanlış bilgiler nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.
Ancak bu yağların zeytinyağı ile mukayesesi mümkün değildir. Biri meyve suyu gibi sıkılarak üretilir ve içindeki antioksidanlar sayesinde bir şifa kaynağıdır, diğeri ise yüksek dereceli ısılara tabi tutulup içine çeşitli kimyasal maddeler katılarak üretilen bir kısım yağdır.

Ben her derdin devası olan zeytinyağının doğal üretimini, hilesiz, karışımsız, olduğu gibi sizlere ulaşmasını sağlayarak, tüketicilerimizi bilinçlendirmek, bu sayede zeytinyağı tüketimi alışkanlığının artmasına katkıda bulunarak MTG Zeytincilik isminin güvenirlir ve bilinir bir marka haline getirmeyi hedefleyen, 36 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde Görev yapıp alnının akıyla görevini teslim eden, edindiği tecrübeleri sizlerle paylaşarak daha yüksek hedeflere koşmak isteyen , bölgenin gelişimi için uğraşan biriyim.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.